| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Monty, mi se libi kazdy prispevek, ktery ryje pod klisemi. Ale to, ze idealni je mit na dite cas a penize je dalsi klise. Mam kamosku, ktera tomu pilne verila, ze nejdrive kariera a majetek, pak dite v pohode a v klidu az ji to prestane bavit. Jenze endometrioza pokracovala, kdy uz mela penize, tak nemela zdravi na prirozene oplozeni. Nekolika let ztravila v hroznym stresu, probrecela kazde narozeni ditete u kamaradek, na IVF utratila velky majetek a spoustu casu a zdravi. Ted ma vytouzene dite, ale asi uz trochu flexibilnejsi predstavy o zivote. Po roce doma pujde do praci, protoze zjistila, ze ji to doma tak moc nebavi a nevyzivi si podle svych predstav. Co tim chci rict? Planovane rodicovstvi je take jen ideologie, ktera ma vedle pozitivnich i svoje smutne stranky, s kterych bohatne medicinsky prumysl. Uplne stejne tak jako jakekoliv nabozenstvi. Nevysmivam si kamosce, protoze vim, ze jestli bych neotehotnela neplanovane, dopadla bych mozna jako ona. Na vericich je sympaticky alespon to, ze oni vedi, ze jejich chovani zaklada se na vire. Spousta modernich lidi netusi, ze jejich chovani je stavene na stejnych ideologickych a klisovitych zakladech. Vcera jsem od Sylvy jsem si dozvedela, ze matka nesmi byt nevyspala, unavena a ustvana. To jsem pravidelne. Ale jaksi myslim, ze zvladam svuj zivot docela dobre, a to presto, ze delam tolik veci a mam dite, ze mi to lide ani neveri:-)).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.