| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Sylvo, mne take mrzi vsichni nedorozumeni se sympatickymi lidma, ke kterym te urcite pocitam. Ale je to nedorozumeni ale myslim ze nejenom z moji strany. Treba tvoje chyba je take, ze se nesnazis pochopit moje argumenty. Nevim jestli to je pro mne tvoje podruhe opakovane tvrzeni, ze vidim veci ruzove, ale mam pocit, ze nic ruzoveho nenapsala jsem. Jen stale zpochybnovala opravnenost kritickych, o v horsim pripade nekorektne kritickych postrehu. Vsechno co jsi napsala ve dvou prvnich odstavcich, jsme vyresili predevcirem. Nemuzu vyvratit tve zkusenosti se znamou rodinou, jedine bych mohla ti sjednat schuzku se svymi znamymi z velkych krestanskych rodin, abys se presvedcila ze to funguje:-)))). Jestli vazne, tak i jedna vzdelana, uspesna a nadana cesska znama pochazi z velke katolicke rodiny.
Neposuzuji ti ani nahodou z rasizmu, ci z jinych predsudku. Nelibi se mi jen to tvoje ostentativni trvani na tom, ze den ma 24 hod. Vychazis z predstavy, ze soucasna moderni mala nuklearni rodina je to nejlepsi co muze existovat. No neni to spatne, taky takovou mam, ale z druhe strany jeji vyhody jsou take relativni. 1)Co se tyka vychovy, odkazovala jsem na v ceskem prostredi prece dobre sname knizky Jiriny Prekopove. Jestli statisticky je pravdepodobne, ze z velke rodiny budou pochazet deti s nizsim startovnim kapitalem pro vzdelani a karieru (jejich rodice nemuzou mit prostredky pro vzdelani vsech deti), tak stejne tak je pravdepodobny, ze z male rodiny budou pochazet sobci, zabednenci, a panovacne osobnosti. Deti z velkych rodin budou mit vetsi socialni kapital a schopnost navazat vztah (myslim ze moje krestanske studenti Tato rodina konkretini mozna nezvlada nektere detaily (to ja take), ale prece nemame zadny duvod soudit, ze nezvlada svoje deti vubec. 2)Co se tyka pojeti svobody (matky) tak pokousela jsem poukazat, ze kazda ideologie nas ovlivnuje, jde jen o to, jestli jsme schopni to reflektovat a jestli jsme schopni dialogu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.