| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Spaní v mámině a tátově posteli může být pro děti osudné

AHOJKY VERČO,MĚLI A MÁME TEN SAMEJ PROBLÉM.NAKONEC JSEM SI V JEDNÉ MOUDRÉ KNÍŽCE PŘEČETLA,ŽE HOLD RITUÁLY MUSÍ BÝT.TAKŽE KOUPEME V 19H,NAMAŽEM SE A UDELÁME TAKOVOU TU VECERNÍ TOALETU.PAK SI JDEM LEHNOUT A VLEŽE NAKOJÍM,MALÁ JE DOCELA NEKLIDNÁ,OD PRSU SE ODTAHUJE,NĚKDY I PLÁČE,PROSTĚ JEN TRPĚLIVOST.PAK JI MÍRNĚ POCHOVÁM,ABY SI ODŘÍHLA A POLOŽÍM JI DO POSTÝLKY,ASI TÝDEN TO BYLA FAKT KATASTROFA-ŘVALA I PŮL HODINY,ALE JAKMILE JSEM JI VZALA NA RUCE,TAK SE UKLIDNILA.MIMČA PROSTĚ UŽ VÍ,CO JE A NENÍ PŘÍJEMNÉ.HOLD JSEM JI NECHALA PLAKAT A ASI PO CHVILCE JSEM TAM NAKOUKLA,DALA JI DUDLÍK A POHLADILA,BYLO TO DRSNÝ,ALE TED JE TO UŽ DOCELA V POHODĚ.MÁM JESTE JEDNU TREPERENDU A NEMŮŽU SI DOVOLIT PONOCOVAT,PŘES DEN SE MUSÍM VĚNOVAT I JÍ.A MYSLÍM,ŽE NÁS MAMKY TAKY NECHAVALI PLAKAT SEM TAM,A NEMYSLÍM SI ŽE BY TO MĚLO NĚJAKÉ PSYCHOSOCIÁLNÍ NEGATIVNÍ DOPADY.NÁM KDYŽ SE NĚCO NELÍBÍ.TAK TO DÁVÁME TAKY NAJEVO.MALÁ PLAKALA HODNĚ,A TED UŽ TO DOCELA JDE.PRAKTIKUJEM TO ASI MĚSÍC-NAKOJIT A SPINKAT.CHVILI SI TED POMRČUJE,NECHÁM JI ASI 10MIN-POZOR NEPLÁČE,JEN MRČÍ,PAK JI DÁM ZNOVU K PRSU A KRÁSNĚ USNE.DOUFÁM,ŽE ČASEM POLOŽÍME A BUDE V POHODĚ.MUSÍ SE NAUČIT SAMA UKLIDNIT,PŘEJU HODNĚ ÚSPĚCHŮA HLAVNĚ PEVNY NERVY A PEVNOU VŮLI.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.