| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Ahoj, tak jsem dočetla celou diskusi...musím říct, že zpočátku mi to přišlo báječné...jenže pak jsem se zamyslela nad praktickou stránkou věci a došlo mi, že zas tak úžasné to být nemůže...I když věřím, že jsou super rodina, obyčejná, s pěknými vztahy, tak prostě s argumenty které tu zazněly proti, víceméně souhlasím. Ale to rozebírat už nebudu.
Spíš by mě opravdu zajímal pohled té paní, co ona na to, a pohled dětí. To jednak.

A jednak bych chtěla vědět, jak je na tom paní zdravotně po 11 těhotenstvích, porodech a kojení???Jak tu už někdo psal, to je cca 15 let totálně pro ženu vyčerpávajíchc. Navíc takhle rodit skoro každý rok prostě nemůže mít pro její tělo přínos-a to jsem to řekla slabě. Když jsem byla na kontrole po 6tienědělí, ptala jsem se dr., kdy by mi doporučiula další těhotenství. Samozřejmě řekl, že to záleží na mě, jak to zvládnu,a le aspoň rok pauzu by viděl ideální. Samozřejmě jsou rodiny, kde jsou dvě i tři děti rok po sobě, ale víc jak tři děti během tří let-takovou rodinu neznám. Takže i když paní zřejmě má pohodová těhotenství, snadno rodí, tak přesto si dovolím tvrdit, že její tělo musí být fakt zhuntované..:( a máma od tolika dětí by naopak měla být v kondici.Ráda bych slyšela, že je OK, zdravá, bez potíží...ale psortě si nedovedu představit, že b\y to nezanechalo stopy na kloubech, páteři atd...
a dále sám pán psal, jak stáli s dcerkou pod oknem porodnice, maminčin prs daleko....vždyť to starší dítě ani nemohlo být ještě šetrně od MM odstavené, když přčišlo už další, mladší!! No nevím:(

K.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.