| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

ehm, ehm tebou zmiňovaný tělní otvor jsem zrovna na mysli neměla, i když i tak to jde a pokud je mi známo takto to praktikují i heterosexuálové. Mne napadly spíš ústa a ruce (opět tedy praktiky nejenom homosexuální). I když, pravda, netuším, jak to v oblasti sexu chodí u katolíků

Jinak nemůžu si pomoct, ale furt v tom, co píšeš, nemůžu najít žádnou zákonitost. Furt nechápu, JAK tedy církev k sexu přistupuje. Napadají mě tyto přístupy:

1. při sexu by mělo být počato dítě - potom ale jakýkoli sex, který je dělán s úmyslem dítě nepočít, je špatný. Tedy je špatné i úmyslné sexování pouze v dnech neplodných a ve dnech plodných sexuální abstinence.

2. při sexu může být počato dítě - potom ale není špatný sex bez úmyslu či možnosti početí, ale špatné je nepřijetí dítěte, které bylo počato


Možnost, že při sexu musí být počato dítě vynechávám, protože to je technicky nemožné. Zrovna tak vynechávám možnost, že sex je jenom zábava a pokud se mi případně počaté dítě nehodí do krámu, mám plné právo se ho zbavit (protože tahle možnost se beztak homosexuálů netýká).

Z toho, co tu píšeš ty, mi vyplývá jediné - sex je jenom pro heterosexuály, ať už mají úmysl dítě zplodit nebo ne, ale pokud ho splodí, měli by ho přijmout. Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to pokrytecké. Proč? Protože po heterosexuálech se nechce, aby splodili dítě (nevadí, že souloží neplodné páry), ale homosexuálům se právo na sex upírá, protože nejsou uzpůsobilí vzájemně počít dítě.

S.+++

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.