| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Přirozený porod 5: Náš porodní plán

2x jsem rodila bez klystýru (protože nikdo nevěřil, že už rodím), potřetí s ním. Já bych byla rozhodně pro klystýr. Jeho aplikace i dění poté mi rozhodně nevadily. Absence blbých keců personálu byla fajn, ale to nezáleželo na klystýru, ale na personálu. Pokud narazíte na hovado, nepomůže vám ani porodní plán v kůži vázanej. Tím chci říct, že jsem je zažila jen jednou.
Ale co pro mě byl hlavní přínos klystýru - v určitém momentě se mi strašně chtělo, ale všichni "netlačte" tak jsem se zatla co to šlo, pak řekli "tlačte", co se stalo, to si dovedete představit, ale to bylo OK, jenže jsem se potřebovala vydýchat a odpočinout si po tom "zatnutí" a nějak na to nebyl čas. Zatímco po klystýru jsem se zatínat nemusela, v pohodě jsem si dýchala a pak jsem měla dost dechu na konečnou fázi. A taky bylo fajn, že na velkou jsem nepotřebovala hned v poporodní den, ale asi až za 3 dny, kdy už ty stehy tak moc nebolely.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.