| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

OddTome, psali jsme rovnobezne, mas neco ode mne trochu niz.
"a) hodnotové orientaci:
Řekl bych, že jde spíš o náctileté, kteří ještě nemusejí mít ve své sexualitě úplně jasno, a zákon o RP může v očích těchto tápajících dávat homosexuálnímu chování punc správné volby.

b) významu:
Význam rodiny je oslaben jakoukoli společenskou konkurencí, řekl bych (doteď manželství tvoří 100 % všech legálních partnerství; po přijetí ZoRP to zjevně bude méně - a úměrně tomu by se mohla štěpit i pozornost společnosti). Nejde o jednotlivé konkrétní rodiny, ale o celospolečenské klima."

Homosexualita neni volba. To je vrozena vlastnost. Jako nezrala divka o lezbicke rodine neuvazovala jsem ani chvili. A to presto, ze vidim spoustu vyhod ve spolecnym souziti dvou zen, a vetsinou se svymi kamaradkami vychazim velice dobre pokud jsou u mne na delsi navsteve:-)). Ale sex? Dekuji, ne.



"Je dle Tvého nároru tolerantní následující text?
"Nezanedbatelný počet mužů a žen má hluboce zakořeněné homosexuální sklony. Toto zaměření, které se objektivně vymyká řádu, je pro většinu z nich zkouškou. Proto mají být přijímání s úctou, soucitem a jemnocitem. Vůči nim je třeba se vyhnout jakémukoliv náznaku nespravedlivé diskriminace. Takové osoby jsou povolány naplnit Boží vůli ve svém životě..."

Je. Psala jsem o tom nekolika krat. Netolerantni mi pripada snaha zasahovat do zivotu lidi, kteri do KC se nehlasi. Jinak viz nize.


"Ale to je přeci pořád to samé - odsuzováno je hříšné chování, ne hříšník. A Boží řád se vposledku vztahuje na všechny lidi, ne jen na věřící."

Ale KC uz nekeca, pokud nekdo slavi Sabat nebo zdrzuje se od veprovych pokrmu. Nekeca do pastoracni cinnosti zenatych knezu. Z pohledu KC to ovsem take jsou "hrichi". Proc homosexualove (alespon nekatolicti) take nemuzou byt politickou vyjimkou?


"Jaká práva homosexuálů jsou porušována nebo omezována, ve srovnáním s právy heterosexuálů?
Ale pozor, Tys to obrátila na demonstraci PROTI nějakému zákonu. ;)"

Myslim, ze uz schvalene RP dlouho problemem bylo. Totiz snatek ma spoustu vyhod. Nejen ze to je vzajemne zaslibeni dvou lidi, je to take smlouva se spolecnosti, ze bude svedkem toho zaslibeni, a ve pripade delby majetku pri rozvodu to pripomene. Ale take spolecnost od doby snatku ci RP bude vnimat tito lidi jako par. Je to take ferove chovani vuci spolecnosti, totiz se tak lidi davaji najevo, ze jsou oficialne zadani a nestoji ani o nejzdvorilejsi formu namluv, take varuji, ze zamilovat se na nej je marna snaha. (Ja jsem to docela ocenila, totiz vedle pece o svoji zdravi a integritu zivota, take jsem linna si vyjasnovat svoje vztahy. Ulevilo se mi pote, co kolegove zacali mi brat jako vdanou zenu, a mohli jsme se soustredit na veci, kteri v nasim pracovnim vztahu za pozornost stali:-))).
Problemem je pripadna diskriminace anebo urazky. Demonstrace maji za cil to, aby spolecnost zacala tito lide brat normalne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.