| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Hm, nikde jsem nepsal, že plodnost je jediným faktorem. Zajímalo by mě, zda za pokrytecké považuješ i kritérium jedinečné "kompatibility" muže a ženy.

Ano. Pakliže církev netrvá na tom, že každý sexuální styk musí být konán za účelem početí (netrvá - nevadí ji omezení styku na neplodné dny, styk neplodných párů), přijde mi pokrytecké kecat lidem (jakýmkoli) do toho, jakým způsobem si vzájemnou lásku projevují. I heterosexuální páry provádí praktiky, u kterých jim je vzájemná kompatibilita na


Ovšem neplodnost je nemoc, na rozdíl od homosexuality.

...a právě proto byla homosexuálům církví místo společného (sexuálního) života doporučována léčba. Oproti tomu proti společnému (sexuálnímu) životu neplodných párů církev nic nenamítá, ale nelíbí se jim jejich léčba (léčba samozřejmě spočívá v podávání hormonů, manipulaci s vajíčkem, manipulaci se spermatem... oprav mne, jestli se mýlím, ale i k těmto metodám se církev staví negativně, stejně jako k potratům nebo jiným metodám regulace početí než sledování plodných - neplodných dní)

Doufám, že jsem ukojila tvoji zvědavost ohledně mého názoru na vzájemnou kompatibilitu a teĎ už se doopravdy loučím a už doopravdy nebudu na další otázky reagovat, protože už stejně jenom opakuju, co jsem dřív napsala.

Velmi hezky to napsala Sylva Š., dokázala jasně a stručně vyjádřit to, co si myslím i já, ale nedokážu to tak srozumitelně napsat: "buď někoho respektuju i s jeho odlišnostmi, které nikomu a ničemu neubližují, nebo ho nerespektuju, a nemusím pro to ani udávat důvod. Ale vykrucovat se, jakože člověka jo, ale jeho vrozenou vlastnost ne, tak právě to mi připadá směšné a nedůstojné."

S.+++

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.