| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

"Pokusila jsem se pouze shrnout obsáhlou diskuzi a tohle mi vyšlo jako výsledek."

No tak jste to shrnula poněkud nešťastně. :)


"Tohle už jsem psala několikrát. Nejsem ochotna pochopit, že respektujete člověka, ovšem upíráte mu jeho právo žít sexuálním životem."

Dobře, nejste ochotna to pochopit. Nač ostatní poznámky. Jinak, to, že něčemu nepřitakávám, ještě neznamená, že někomu něco upírám. Jen říkám svůj názor. Moc vymáhat po cizích lidech chování podle těchto názorů nemám (a ani nechci mít).


"Já nepíšu o hříchu, píšu o NORMÁLNÍM sexuálním životě."

No v tom případě se neshodneme na definici slova normální. Podle mě je to takový případ, kdy jsou danosti využity přirozeně, tedy právě a jen takovým způsobem, k jakému jsou zjevně zamýšleny. Podle Vás je to jakýkoliv způsob (kromě několika výjimek, které jste zmínila). Bohužel mnohé způsoby mají k (dle mého) normálnímu (přirozenému) způsobu pohlavního styku hodně daleko.


"Otázka první je, proč by kdokoli v KC mohl nebo nemohl cokoli ne/doporučit? Stát funguje úplně stejně.
Ještě jsem neslyšela nějakého politika, který by členům své strany nebo dokonce všeobecně nějakou knihu zakazoval nebo nedoporučoval číst"

Já nikde nezmínil politiky, ale stát. Neslyšela jste, jak státní soudy řešily kauzy (zákazy) knih např. "Vaříme s konopím" nebo "Mein Kampf"? Pokud jste to neslyšela, tak si doplňte informace, pokud jste to slyšela, pak jsou Vaše narážky v duchu "tamti něco nedoporučují, chacha" trochu mimo mísu, neboť "Váš" stát jedná obdobně.


"Nevím, co jsou mediálně přitažlivé zprávy."

No v případě KC a zpráv zejména v ateistických zemích/médiích to mnohdy bývají takové zprávy, které mají ukázat KC ve směšném světle, byť se většinou jedná ve vztahu k celkovému smyslu KC o prkotiny, nesmysly nebo polopravdy.


"Tohle mě moc nezaujalo, přišlo mi to jen hloupé. Ale pokud to není pravda a představitelé KC to dementovali, tak o tom nevím."

Podívejte, ona to nakrásně může být pravda, o to se ale přít nechci. Spíš mi jde o to, že mám z Vašeho přístupu dojem, že cokoliv jakýkoliv představitel KC řekne (což může jako kdokoliv jiný), automaticky to musí katolík brát jako zákon (byť některá doporučení mohou v jistém smyslu být oprávněná). Tak to není (na závazná sdělení existují určité mechanismy), a pokud to sama víte, tak za to myslím ony paušalizující narážky nestojí. :)


Jinak, postřehl jsem, že už jste ŠMB přečetla - víte (zhruba), kdy vzniklo Převorství sionské?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.