| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Cizinko,
opět se nemůžu prokousat diskuzí, v hlavní diskuzi se mi zobrazí jen pár posledních příspěvků a dneska už opravdu nemůžu sedět u počítače, mačkat F5 a čekat, až se to zlepší.
Takže nejsem schopná zkopírovat, jak přesně jsem to zformulovala a na základě toho odpovědět. Knížky Harry Potter i Šifra mistra Leonarda se mi líbily, pohádky mám ráda a Šifra mi nepřipadala, že by pomlouvala cizí víru.
Rozhodně nejsem typ pro intelektuální diskuze. Přiznávám se, že mě nebaví. Díky nim jsem pochopila Nohavicu, který v jednom rozhovoru řekl, že mu volali lidi a ptali se, že vedou dlouhé debaty o tom, co chtěl vyjádřit nebo naznačit svojí písničkou "Tři čuníci jdou", jestli by jim to mohl objasnit. Nohavica na to odvětil, že tím chtěl říct, že tři čuníci jdou. Já taky chci vždycky říct přesně to, co říkám (píšu). Možná mě máš za chytřejší, než ve skutečnosti jsem :-). Nebo za blbější :-))))))).

Pro OddToma - nezlobte se, já mám mnohem radši lidi, kteří mě pošlou do háje přímo, než ty, kteří se mi snaží naznačit, že bych eventuálně mohla do háje jít, ovšem za určitých podmínek by to pro mě jaksi možná mohlo být případně i výhodné. Prostě tak - vadí mi pokrytectví a demagogie a slovíčkaření a už se toho nechci účastnit ani tím, že budu odpovídat na vaše příspěvky.

Kromě toho mám nemocné dítě a nemocného psa a na mě taky leze chřipka nebo něco podobného milého, takže se i s dítětem odebírám do postele, a až mi bude trochu líp, půjdu radši dělat něco, co má opravdu smysl - tedy nejspíš už konečně ušiju závěsy do dětského pokoje.

Loučím se a přeji příjemné debatování.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.