Tak tady bych oponovala.Z vlastní zkušenosti- chtěla jsem studovat sociálně právní, kam jsem se v době totality neměla žádnou šanci dostat. Na gymnázium, které jsem chtěla studovat také ne.Šlo o to, že v té době se braly na pražské nebo nespádové školy určité počty mimopražských dětí. Příklad na obě tyto školy byl počet 1 chlapec a 1 dívka ze středočeského kraje. Nakonec jsem skončila na průmyslovce a pro mě to byla hrůza.Nejsem technický typ a nebýt jazyků, dějepisu, a pod. předmětů asi bych zešílela. Takže shrnu-li to, pokud bych studovala školu mnou vybranou, je velká pravděpodobnost většího úspěchu.I když jsem nakonec maturovala velmi dobře,tak tohle berou jako velký omyl.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.