| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Jsem "jen" ze tri deti.Netroufam si rict,jak si nasi vedli financne,asi to za komunistu bylo tak nejak u vsech stejne.Protoze jsem byla nejmladsi,nosila jsem zasadne veci po starsich sourozencich-k tomu jeste klucich.Dodnes si nesu handicap,co se obleceni tyce.Porad mam pocit,ze se mi ho nedostava.Zavidela jsem sunku a banan ke svacine ostatnim ve tride.S brachama jsme se jenom zrali.Dnes se respektujem,ale to je vse.Jen vime,kde bydlime.Vzajemne se nenavstevujem,nesdelujeme si uspechy nebo prohry.Takze taky to vzdycky nemusi byt jen uzasne mit sourozence a velkou rodinu,touzila jsem byt jedinacek.
V dnesni dobe-nevim,jak to takhle velka rodina tahne financne.Ale nekde v horach na samote to mozna jde.Deti obleceni a hracky dedi,varet gulas-jak uz tady nekdo psal-pro 5 nebo 11 je fuk,zadna lakadla,kina,kultura,obleceni-v lese to nevadi,taky lide jsou tam jini.Mnohe si vypestuji sami,chavaji domaci zvirata a deti ve skolkach nekoukaji,kdo nema mobil a znackove obleceni,aby ho mohli vyradit z kolektivu.Neplati zadne dluhy,hypoteky,uvery,na zadna povyrazeni vlastne ani neni cas.Zena starajici se o 11deti uz nic jineho nestihne,takze taky zadne vydani penez.
ja to obdivuji a zaroven nevim,jestli zivot je jen o tom,posvetit se detem a rodit a rodit...
Jenze treba ji zrovna tohle naplnuje a pokud se jim to libi a jsou stastni vsichni,tak vo co de,ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.