| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak ochránit děti před psy a psy před dětmi

JankoH... ani pokuty nepřivedou všechny lidi k tomu,aby si psa uvázali,to by musela být pokuta tak 5000kč a ne 100kč. Viz třeba můj soused,psy si uváže jen v případě,že zahlédne mě se psem. JInak je neuvazuje nikdy,protože
za A) jeho psi jsou jako jeho děti a dětem taky vodítka nedáváme
za B) jsou přeci tak hodní
za C) on na ty pokuty má ...a dostane jich za den třeba 5,je mu to prostě fuk.

Jeho psi jsou opravdu hodní,ALE vysvětlete to mamince s dítětem,když se k ní řítí dvě šedesátikilová monstra. Nebo babičce s ratlíčkem na vodítku,která je zralá na infarkt jen při pohledu na tyhle dva "miláčky"

Já mám psa taky rotweilera,je to pes cvičený na obranu,takže poslechne,ale stejně ho mezi lidma vodím na vodítku a kromě doby kdy je už venku tma,má taky náhubek. Člověk nikdy neví kdo se najednou vyloupne z křoví a pes seůže leknout. Kdysi měl jeden kamarád tuze vtipný nápad,že na mě bafne u bankomatu,lekla jsem se vykřikla a kamarád šel k zemi... pokoušet schopnost ubránit paničku u 45kilového psa se nevyplácí. Naštěstí z toho vyšel jen s roztrženou bundou a pořádným šokem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.