| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Olino, asi te prekvapi, ale ja take mam svuj nazor na to, kolik clovek by mel by mit deti. A kratce zformulovany zni takhle: To je blbe zformulovana otazka, jestli se ptas, kolik deti s tebe udela dobrou a stastnou mamu a ktery styl zivota ci ideologie jsou ty "nejsvobodnejsi". Pro mne dobra otazka je, ktera spolecnost je ta nejsvobodnejsi a nejohleduplnejsi pro stesti jeji clenu. A moje odpoved na to je, ze to je takova spolecnost, kde nekolika modelu rodin se povazuje za naprosto normalni jev a ve ktere kazda zena muze si zit tak, jak to ji vyhovuje aniz by hromada velice tolerantnich lidicek ji vykladala o tom co je uchylne, neprinosne, nezvladatelne a nenormalni. V Cesku existuje nekolika modelu rodin a jsou pro tuto kulturu tradicni, ale ta tolerance proste chybi, je to muj velice silny dojem tak ze zovota jak i z netovych diskusi.
Tvuj styl diskusi mi nejak nedrazdi, protoze mas silny a sebevedomy image antiintelektualsky naladeneho bavice. Casto tvym vtipum se smeji, ale nejsem si jista, jestli jsi take vsimla, ze par lidi tady chodi diskutovat... A schopnost formulovat svoji nazory k diskusnim dovednostem rozhodne patri. A pak neni duvod vztekat se na ostatni, jestli sam neco neumis.
Za svoji prarec uz ponekolikate nebudu se omlouvat. Mam jen pochybnosti o tvuj smysl pro rec, pokud jsi mi uz jednou tvrdila, ze "uchylka" neni urazlive slovo. Spousta diskutujicich tady maji i dost chabe znalosti o vlastni kulture, treba o KC, ktera je jednou z nerozsirenejsich a nejvlivnejsich nabozenstvi v teto zemi, tak proto tady si necitim ten posledni blbec:-))).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.