| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Olino, jestli chces o tom se bavit, tak specifikuj, cim jsem neferova. Nemuzes ani Sylva nemuze rict, ze ji neco podsouvam, kdyz ani sama nepamatuje co a kdy napsala.
K dolnimu prispevku:
"Je možné žes chtěla napsat: "tak proto se tady necítím jako ten poslední blbec? "
Ano chtela jsem to tak napsat, sorry.

"To jsem nevěděla, že je tady diskuse."...
Ano Olino, ale mame k diskusi dost rozdilny pristup. Ja jsem jaksi zvykla na diskusi, ve ktere diskutujici si vzajemne respektuji, rypaji do hloubky ale si neurazeji. Ty jsi svuj pristup vylozila jsi Sylve, je v tom velky rozdil, ze ano?

"Ať se za svoje vyjadřovací prostředky omlouváš nebo ne a ať tě berou nebo ne a většinou tě berou, nijak to neovlivní horší srozumitelnost. Někdy se mi zdá, že bys při svých schopnostech měla na víc."
Mrzi mi to, ale nemam cas. Ja mam rodinu, a hodne pracuji, vis. No nejsem zadny jazykovy genius, a bohuzel pro praci cestinu moc nepotrebuji, tak je to takovy zanedbany koutek meho mozku. Komu to stoji za to, tak mi vetsinou rozumi.

"Jestli jsem to dobře pochopila, tak ti vadí, že jsou zde, ve sličných Českých zemích lidé netolerantní. Hm, asi ano. Jsou. Mě můžeš věřit, já hodně vybočuju a leccos se o sobě dozvím. Ale ne vždycky a ne všichni. Jako všude, aspoň se zase nepřetvařujou."

No, myslela jsem to trochu jinak. Jak presne, jestli ti to zajima, vylozila jsem v jedne z poslednich odpovedi pro Lidu a Zoozu v diskusi "Je mi 33", ale zustanme u toho, co jsi pochopila. Ty formulujes svoje nazory ostre a obcas jedovite, ale opravdu si nepretvarujes. Tady v diskusi si vyskytlo parek diskutujicich, kteri si povazuji za liberalku nebo za andel toleranci, a jsou schopni pomlouvat a nadavat na vsechni drzouni, kteri s nimi nesouhlasi. Vcetne tech, co s nemi polemizuji slusne, ale drzi si jinak liberalnich nebo konzervativnich pozici. A ja mam silny pocit, ze jedna z nich je liberalka asi tak jen podle Vaclava Klause, to jest ekonomicka liberalka. Politickemu liberalizmu v zivote ani si necichla. Totiz nikdy nehajila by pak dominujici model rodinneho chovani jako ten nejspravnejsi a "optimalni". A uz vubec by si nemyslela, ze svoboda je to, co jako "svoboda" se prodava. Druha se vyjadruje o KC jako v hodinech ateizmu za totality (viz prvni prispevek), a se svymi oponentami nediskutuje, v domnence za asi jsou uplne blbi, opakuje svuj skepticizmus vuci 13clene rodine do kola a pak zlobi se, kdyz kdokoliv vyjadri pochybnosti o jeji vrelemu vztahu ke katolikum ci pocetnym rodinam. Ja uz fakt nevim, co ona vubec chtela rict, jestli je skepticka, nebo ne, a proc ji pak zlobi odpoved Mamky na jeji otazky, zakomponovana do sirsi odpovedi vsem skeptikum? Proc clovek, ktery nechce diskutovat, vubec leze diskutovat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.