| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Sylvo,
Diskusi vzdy muzes ukoncit, ale jestli tvuj navrh na ukonceni se konci lzi, ze ti neco podsouvala jsem, tak proc nemuzu odpovedet? Ja mam svoji hrdost take, a branit se smim nejen ti soukrome to mailu?
"oponent ho ani chápat nechce, chtěl diskuzi ukončit, protože v ní už neviděl žádný smysl, ovšem nebyl respektován a tudíž dělá něco, co vlastně ani dělat nechce."
Oponent ti chapal celou dobu velice dobre, problem je ten, ze ty nedavala jsi pozor na argumenty oponenta. Dialog je podstatou cele diskusi.
"Ovšem nevnímám ani "dominujici model rodinneho chovani jako ten nejspravnejsi a "optimalni"" - tak to jsem, milá cizinko, rozhodně nenapsala, z prostého důvodu - nemyslím si to."
Tohle bylo o Pavle. Ale jestli si to nemyslis, tak fakt nevim proc ti vadi nedominujici, neprilis peclive planovana katolicka alternativa:-)). To se mi nezda logicky:-). Spousta malych deti muselo koukat na maminku v porodnici pres sklo, je to drastak, ale zeby to bylo ustredni bod pro planovani rodinu?
"Druha se vyjadruje o KC jako v hodinech ateizmu za totality"- to uz bylo o tebe. Jestli mi dokazes vysvetlit, ze tvuj uplne prvni prispevek o KC v teto diskusi je alespon trochu slusny, tak beru nazor spatky. Neni to trefne zhrnuti oficialniho postoje KC, ani vetsiny katoliku. Pozdeji jsi vysvetlila, ze bylo to zhrnuti tvych dojmu o jednom katolikovi. Ale pochop, pokud to bylo a stale zatim je napsano jak jsi to napsala, tak ctenari na to reaguji s udivem a pohorsenim, a mne za to posilat do haje nemela jsi prazadne pravo. Tvoji diskusi s OddTomem jsem nekomentovala.
"Pokud nevíš, co jsem chtěla říct, stačilo se NORMÁLNĚ zeptat." -- vlastne to jsem udelala a to nejdes v diskusi.
"Ačkoliv nevím, jak jinak bych to vysvětlila - to, že mě zajímá názor matky i dětí v početné rodině znamená, že je netoleruju? Nebo to znamená, že mě zajímá jejich názor?? Že jsem si četla (jak Rodina a náš prastarý počítač dovolovaly) názory lidí, kteří vyrostli i v méně početných rodinách a většinou zrovna nejásali nadšením, mě nepřesvědčilo, že je báječné mít fůru dětí a neřešit, jestli jsou spokojené nebo ne - je to holt Boží vůle, tak je máme. No, možná by na světě bylo míň trápení, kdyby Bůh nemusel řešit, kolik má kdo dětí a jak je uživit..."
To vse je v naproste pohode, ale tvoje ODPOVED MAMCE A 8 v pohode neni - nemuzes prece nadavat na nekoho, kdo ti nepochopil, jestli ti odpovedel na tvoji sktepticke otazky.

"Že se někdy vyjádřím tak, že si to někdo může vysvětlit jinak - no to je určitě možné, ale kdybych měla u každé věty přemýšlet, jestli se náhodou nedá vysvětlit jinak, seděla bych u každého příspěvku pár hodin a nakonec by se stejně našel někdo, kdo by "četl mezi řádky".
Nikdo ti jinak nevysvetloval. Ja jsem celou dobou pokousela jsem s tebou o normalni diskusi, dokud jsi nezacala o mych vyrocich lhat a nadavat. (Poslani do haje je nadavka, ze jo? Normalne mi nikdo tam neposila."

"Víš co, cizinko, moc nechápu, proč se snažíš mě (a nejen mě) jaksi "nachytat na švestkách". "Jsem úplně normální, průměrná, lenivá a pohodlná ženská s neprůměrným životem :-), pravděpodobně sis mě zastrčila do nějaké škatulky a teď se nejspíš zlobíš, že tam nepasuju."
Fajn, jen mi neurazej, ani nekoho jineho. O Syfrovi jsem mluvila v jistym kontextu - abych rekla, ze kazdemu, kdo to cetl, musi byt jasne, ze pro vericiho to je pomluvna knizka. Prece osudy hlavnich postav krestanstvi jsou tam zkreslene. A tak nebylo duvod tahat postoj KC k teto knizce jako ilustraci jeji netoleranci...

"No a na to, že nefér diskutuješ TY, vytrháváš věty z kontextu a chytáš mě za slovo, jsem tě několikrát upozorňovala, pokud jsi ochotná si na to vzpomenout...tolik (snad) na úplný závěr."
To uz jsme probirali nekolika krat, tak laskave si to precti, a je mi jedno, jak stary mas PC a jak rychly internet. Jestli zase si myslis ze umlatis mi stale opakovanym nazorem- ted uz lzi, tak jsi na omylu. Inteligentnejsi postoj byl by vcas si to zkontrolovat. Fakt precenila jsem ti, ze jak to bylo s tim "agresivnim papezem" dopatras si sama. A jestli se ti nechce do omluvy za uz padle urazky, tak bylo by rozumne alespon zklapnout.

Ja zaroven take mam spoustu praci, a radeji na nej se zkoncentruji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.