| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Proc jsem diskutovala s Psychousem, s Pavlou a s tebou. No, oslovila jsem Psychouse, protoze mela jsem mylny dojem, ze tady prezentuje obor psychologie, a jeho postoje se mi nezdali chutne nejen z lidskeho hlediska, ale hlavne divne pro nekoho, kdo by mohl mit vzdelani v socianich vedach. Pak jste se pripojily s Pavlou. Proc jsem u vas zustala? Proto, ze jako Oskar Wilde vybiram si "nepritele" (v diskusi jenom oponenta) podle inteligenci. Ocekavala jsem diskusi s nekim, kdo cte, ma vzdelani a je ochotny diskutovat. Pavla vzdy se prezentuje jako liberalka a rada diskutuje, tak vzit si na potaz jeji pojeti liberalizmu mi se zdala dobra prilezitost.
"Drsnejsi" pripady mely dostatek oponentu, a jak to obvykle byva, do diskusi uz se nevratily. Jak asi o mne si vsimla, nebavi mi role mlatici metly, ja mam radsi argumentovane diskuse. Ze budete brat nesouhlas a pokus o diskusi tak osobne, to jest, jako utok proti vasich osobnosti, ani z jedne vas jsem necekala. "Netolerantniho blbce" jsem z vas fakt nedelala. O obecnych neferovych vyrocich o KC napsala jsem ti jen jednou, a to v reakci na ten tvuj prvni prispevek, ktery neferovy a zobecnujici byl. Pak jen jsem si jednou odkazala na kontext, ve kterym jsi vstoupila do diskusi, a zeptala jsem si ti proc to vse pises - a to v okamziku, kdyz prestala jsem chapat, o cem a proc tady diskutujeme, a proc stale se vracis s timtez argumentem a valis na mne svoje vselijake nazory na KC. Jinak v diskusi jen jsem se snazila relativizovat vase postoje. Mrzi mi to, zklamat se v lidech a v jejich otevrenosti pro diskusi je to nejhorsi.
Tak jo, musim tento tyden venovat se dulezitejsim vecem. Jestli chces mi neco odpovedet, tak se kouknu na to, az budu mit cas. Ale prosim te, uz zadne urazky a neopodstatnene vymysly. Za tvuj image v teto diskusi ja opravdu nemuzu. Napsala jsi vse, co napsala vedena vlastnim rozumem a vuli a tolik krat, kolik jsi chtela. Tak uz nekoho neobvinuj z neumeni cist ci podsouvani.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.