| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Danielo, ale jestli jsi precetla celou diskusi, tak take jsi vsimla, ze byla jsem k Sylve celou dobu pratelska, az do jejich urazek, a i chvili po nech. Ano, ona psala sve, ja jsem odpovidala tak, ze jsem hledala dalsi argumenty, kteri by relativizovali jeji postoj. Ale take treba jsem psala, ze pokud ona pise jen o svoje volby, nebo klade otazky, nemam namitky. Pak Sylva zacala zurit kvuli mym otazkam (o agresivnim papezovi:-)) kteri v toku diskusi byly zcela logicke, a moje jedina chyba byla ta, ze jsem myslela, mam inteligentni oponentku, ktera se tukne na par drivejsich prispevku. Dalsi konflikt nastal, kdyz jsem vzala na sprym jeji domnenku, ze postaveni vecne unavene a ustvane zeny nemusi pani N. naplnovat. Tohle bohuzel uz neni zobrazeno, ale delat si srandu z idealistickych predstav o matce malehopoctu deti se smi? (Jestli jsi to necetla, jsem psala, ze ja jsem vecne unavena, a to mam jen jedno dite) Pak mi Sylva z niceho nic poslala do haje pote, co nejaka ctenarka reagovala na jeji prvni prispevek v teto diskusi (ten opravdu neni slusny, nebo se ti zda, ze jo?) Pak vynadala Mamce, a ja jsem si vratila do diskusi, proto ze mi se zdalo, ze bezduvodne.
Jestli Sylva v detstvi mela spatne zkusenosti s KC, anebo podlehla ateisticke vychove, to je jedna vec. Ale nadavat se v diskusi s lidma, kteri s ni nesouhlasi, ale jsou slusni, se nesmi, nebo ano? Prece spousta veci jsou zduvodnene neschopnosti a i nepeclivosti diskutujich pri formulovani svych nazoru. Treba mi to trvalo, anez jsem pochopila, jak to Sylva mysli, kdyz KC odlisuje od katoliku. Ve vsech krestanskych cirkvich je to totez - verici nejde oddelit od jejich cirkvi. Pak mi doslo, ze ji jde o oficialni pozici Vatikanu. (Sama to vysvetlit nebyla schopna ano OddTomovi pozdeji). Ale kdo za to muze? Clovek, ktery nepresne formuluje, nebo ctenar. Ja cist umim, a umim poznat nepresnou formulaci, treba i pozdeji. Ale ze poslani do haje a blbec neni nadavka, tak to jsem schopna rozpoznat taky, a v jakekoliv diskusi a od jakkoliv sympatickeho cloveka to neni pripustne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.