| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Danielo, fajn, ale ja moc nechapu, co si myslite ze nechapu:-)). Ja moc dobre chapu, ze Sylva jen mela pochybnosti, a POKUD BYLA SLUSNA, byla jsem vuci ni slusna i ja. Jen jsem s jeji jednoustranou skepsi nesouhlasila. Vidis neco spatneho v tom, ze nesympatizuji s ceskou antipatii proti KC (cirkvi, ktera v CR ma vliv na velkou cast obyvatelstva, ale jen nravni autoritu), a obecne nemam rada nespravedlive zobecneni? Ze nesympatizuji s zadnou touhou modernich lidi vyhladit ve spolecnosti pluralitu zivotnich stylu a ideologii? Je to jen takovy obycejny, a neprilis originalni postoj liberala:-) Vidis neco spatneho v tom, ze se branim proti nekomu, kdo na mne nadava? Anebo ze si ozvu, ze nekdo vynada nekomu, kdo si podle meho nazoru si toho nezaslouzi? Co je na tom neochota neco pochopit?
Jinak jsem ochotna pochopit vsechno, co da rozum. A i chut podporit nekoho v diskusi, pokud jsi diskusi precetla:-). Jen si myslim, ze i podpora musi byt argumentovana. Ja mam take spoustu povinnosti, a je plnim:-))¨
Hezky pracovity vecer:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.