| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Po jedenácti porodech mám o jedenáct kilo víc

Vážené dámy, tak jsem hodila oko na Rodinu, a sleduji, že se pilně diskutuje. Bohužel v části příspěvků se řeší, kdo co napsal, jak to ten druhý pochopil, jak to měl pochopit, kdo má právo se urazit, a tak. Děkuji, že se někdo zastal mého příspěvku o potrefených husách, ani mě nenapadlo se urážet, to vás dospívající děti zaručeně odnaučí,pokud vás to ještě drželo. Do diskuse jsem přispěla částečně i proto, že jsem myslela, že se někdo chytí na udičku, a když už bude mí tu možnost, začne se vyptávat, jak to vlastně ve velké rodině skutečně chodí, z pohledu maminky. Ale to se nechytil zatím nikdo, asi to tedy diskutéry zajímá míň, než možnost anonymně někoho utlouct čepicí a vlastním názorem. A ještě drobnost z původního článku, které se zatím nikdo nedotkl. Je tam přímo pamětnicky zdokumentováno, jak se vyvíjela role tatínka u porodu a během pobytu v porodnici. A jestli Náglovy děti stíhaly kromě škrábání brambor ještě třeba hrát na hudební nástroje? "Náglovi jsou muzikální rodina, počínaje otcem, který vystudoval hru na kytaru na pražské konzervatoři, děti si mezi sebe rozdělily akordeon, saxofon, flétnu, kytaru, housle atd. " Tato věta je okopírována z jednoho z článků o této rodině na netu. Zkuste to taky. Napište www.google.com , a pak zadejte: Luboš Nágl děti . A pak (po dalším nezbytném klikání) se jen bavte u mistrovského líčení dalších příhod. A ještě něco: Teorie o tom, jak je dobré si ty děti pečlivě naplánovat, je na první pohled krásná. Ale nefunguje stoprocentně. Co když přijdou dvojčata? (Nebo nedejbože trojčata?...:-))) ) Nebo postižené, nebo třeba "jen" chronicky nemocné dítě? Taky slovo do diskuse.
Přeji hezký den a samé milé lidi okolo.
mamka+8

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.