| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nabízím domácí práci

S tím bych zas tak nesouhlasila, i já jsem hledala práci a teď jednu i našla, je to práce pro všechny, můžou ji dělat studenti, nebo i celá rodina. Navíc ji dělá spousta maminek, co jsou na MD, takže když se občas sejdeme v kanceláři a vememe ratolesti, tak to vypadá tak, že mamky chvilku melou o práci a děcka se mezitím pěkně vyřádí a já mám navíc super pocit, že jsem ještě něco udělala nejen pro sebe, ale i pro malou. Je sice fakt, že členství v této společnosti něco zpočátku stojí a že jsem byla i já dlouho nedůvěřivá než jsem se rozhodla při tom množství dluhů, které máme vzít si ještě další půjčku, abych mohla taky začít, ale rozhodně to stálo zato. Ani ne dva dny po podepsání smlouvy, kdy já sama jsem ještě téměř nic neudělala, už mi kolegové pomohli vydělat víc jak dvě třetiny té půjčky, kterou jsem si na tento začátek vzala. Teď už jsem klidnější, protože vidím, že to opravdu funguje. Navíc díky této firmě šetřím na běžných spotřebních výrobcích, které jsem předtím dráž nakupovala běžně v obchodech a ještě i na tom trošku vydělávám. Je to fakt super a věřím, že i nám se díky této práci, kterou vykonávám převážně doma podaří do budoucna rychle dostat ze všech těch dluhů s kterými jsme se dosud velmi těžce potýkali a že začneme konečně taky trošku normálně žít. Takže ne vždycky musí být podvod tam, kde zpočátku musíte něco zaplatit. Říká se, že i zemědělec musí nejdřív zaset, aby mohl začít sklízet úrodu. Asi na tom opravdu něco pravdy je. A navíc i do bydlení musíte nejdřív investovat, abyste mohli bydlet a přitom nikdy nevíte, kdy Vás postihne nějaká pohroma a vy o vše přijdete. To už je hold riziko života, se kterým se musí každý smířit. Tak zatím Míša

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.