| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem rodila u Apolináře

Nemohu souhlasit s odstavcem o psech. Nasi dceru jsme si tehdy take prinesli z porodnice rovnou domu k pejskovi. Uz pred otehotnenim jsem vsude slysela o tom, jak naopak nesterilni prostredi pusobi pozitivne na malinke deti, ze pokud od malicka vyrustaji se zviraty, predpoklad pro vznik alergie se snizuje. Jelikoz mame pejska, ktery ve velike mire pousti chlupy, neda a nikdy se nedalo zabranit tomu, aby mala neprisla s nimi do kontaktu. Jednou vytru a vyluxuji a za 15 min. to vypada, jako bych to vubec snad ani nedelala. Tim tady nechci rikat, ze mame doma neporadek a smeti, jen chci rict, ze takto (s temi chlupy) to u nas bylo vzdycky. I pred narozenim male, kdy se doma gruntuje apod. My s manzelem jsme oba alergici, takze bylo jiste, ze s nejvetsi pravdepodobnosti mala tuto dispozici zdedi. Projevil se u ni ve 3. mesici atopicky ekzem, ktery pretrval do prvnich zoubku. Pred 1. rokem byl pryc. Za celou dobu (dceri jsou 2 roky) mela 3x rymu, 1x kasel z nachlazeni, 1x slabou anginu. Znam deti, jejichz matky jim neustale myji ruce, nenechaji pohladit zadne zvire, snist cokoli jen tak nahonem a presto maji tyto deti snizenou imunitu, laringitidu, asthma apod. Jak je to tedy mozne? A to v nekterych techto pripadech rodice alergiky nejsou! Abych to zkratila: nemuzu souhlasit se sterilnim prostredim. Samozrejme uz take proto, ze jsem majitelkou pejska, ktereho bych,po velikem zvazovani a hledani jineho vychodiska a pomoci, dala z domu pouze v pripade, ze by snad dceri hrozilo uduseni z alegie na psi srst. Ale cele toto je samozrejme vec nazoru. Moje blizka rodina (nikdy psa nemeli)take neuznava sem tam nejake to oliznuti ditete psem a samozrejme se obavala mozne nakazy. Alergie vsak ne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.