| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak vybrat kočárek?

Ifčo,
na Apollon Alux mám taky zálusk, tvoje hodnocení se mi líbilo, a pak jsem narazila na jiném serveru na naprostou katastrofu - tentýž kočárek dopadl jako největší šmejd. Tak jsem trochu na vážkách - vážně ti na něm nic nevadilo a neměli jste žádný z těch problémů, o kterých píše ta naštvaná paní? Připojuji i tu kritiku:

"Ahoj, my máme Apollon Alux, koupený v 5/2004 a vůbec s ním nejsem spokojená. Taky jsem chtěla český výrobek a taky se mi velice líbily barvy i vybavení, ale jenom co jsem začala vozit malýho, tak jsem málem vzteky neviděla. Vrzaly kolečka a nemohli jsme je sundat, abysme je mohli namazat, museli jsme to udělat násilím, říkala jsem si buď to půjde nebo to zničím. Nakonec to šlo, ale těch nervů. Dále táhne do strany. Konstrukce je celá nějak nakřivo, takže z jedné strany jde špatně nasazovat nánožník a když jsem chtěla přes to přehodit ještě pláštěnku, musela jsem přehodit ručku na druhou stranu, abych ji tam mohla dát bez toho abych ji hned roztrhla. Je málo krytý, v zimě se mi zdá, že do něj táhne snad ze všech stran ( jediný plus je zimní doplněk, ten mě trochu obměkčil). Druky na letním doplňku, jsme vytrhli už při druhém použití (látka ze spodu není podšitá), některé zase drží až moc a některé málo. Nevleze se do kufru Fabie a neprojede některými dveřmi. Jediné plus je, že má dost prostornou tašku pro mimča, kvůli tomu jsem ho hlavně kupovala, malý se narodil koncem léta. Prostě absolutní nespokojenost, za ty peníze (cca 13 300,-), jsem čekala jinou muziku, ale třeba se už polepšili. Je třeba kočárek pořádně ošahat a vyzkoušet, než si ho koupíte. To je můj názor, třeba má někdo lepší zkušenost než já."

Tak co si z toho vybrat?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.