| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bílý švýcarský ovčák versus rodina s dětmi

Ahoj Bobe,

z každého teroru (jak píšeš), někdo po čase zešílí. Já například šílím z malých dětí (teda spíš jejich matek), když mě ve vlau, nebo v obchodě zvědavě ošahají upatlanýma ručičkama. Maminka se skoro pokaždé zasměje a na stranu mého flekatého oblečení pronese něco v tom smyslu, že se dítěti moc líbím. Nevím proč (nejsem zas tak velký exot), ale stává se mi to docela často. Doufám, že nezešílím a nezačnu střílet matky malých dětí.
Nemám ani dítě, ani psa.

P.S. Abysme se navzájem nepovraždili, bude asi nutné aby si každý, večer před spaním přečetl ve slovníku text pod heslem TOLERANCE.

Přeji hezký den a pevné nervy všem znepřáteleným skupinám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.