| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První narozeniny bez plen?

někdo se ptal na důsledky, tak tady jsou, kopírováno z BKM:

Ahoj, taky jsem ted z toho spatna a moc se mi nedari byt uplne v klidu, kdyz mala ted cura jak se ji chce a to uz je od 11 mesicu bez plinek ted je ji 19 mes., nejdrive jsme casovaly to trvalo dost dlouho a vzdycky se vycurala v poloze curaci nebo kdekoliv jinde, kdyz jsem ji rekla ččččč, no pak už jsem to začla nechavat na ni a docela to slo, vetsinou to bylo tak, ze bud rekla a pritom si trochu cvrkla ale zastavila se a pak se docurala, nebo jsem ji davala preventivne, ale ted uz jsem to nechavala jen na ni a slo to, proste to bud rekla nebo si malicko cvrkla a rekla a pak se docurala,nebo i nekdy sama sedla na nocnik a sundala gate.Ale ted proste klidne cura a nic nerekne a klidne vycura vsechno co tam ma. Je to o nervy, kdyz je to hodnekrat denne, porad kaluze a mokre vsechny kalhotky co mame. No nekdy taky rekne, ale spis se ted porad pocurava. Kakani rika vzdycky, nekdy to uz leze ven,kdyz rika, ale stihame to. No tak nevim co s tim curanim at neprijdu o nervy. Bud se na to vykaslat a nechat ji porad curat jak chce a doufat ze ji to prejde a nebo ji dat plinku, kterou velmi radostne vita a smeje se, a je hodna jak beranek kdyz jsem ji tak jednou po pul roce davala plinku. No nechci do plinek to teda ne, asi to musim vydrzet, ale tezko na ni mluvim uplne klidnym hlasem, kdyz se pocura uz ponekolikate, i protoze jsem tehotna a nervicky mam ted trosku labilnejsi. Asi to bude take nejaka vnitrni stavka co ja vim, tezko se v ni ted vyznam. Mate to nekdo podobne? Ivana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.