| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Milá Báro,
dovedu si představit, jak se cítíte. Na potrat nikdy nezapomenete a bude vám navždy těžko. Pokud se dítě narodí, vaše rozhodnutí bude jediné správné, protože ho samozřejmě budete milovat jako vaše ostatní děti.
Na druhou stranu se vaše zodpovědnost týká především vaší stávající rodiny a vás samé. Co se stalo, není vaše vina. Nejednala jste nezodpovědně, měla jste jen velkou "smůlu". Bude to znít cynicky (snažte se mě pochopit), ale náš úděl nemusí nutně být přijímat to, co nás v životě potká. Někdy máme prostředky, jak vzít svůj osud do vlastních rukou. Tyto prostředky nemusí být vždy dobré ... ale nemusí také nutně znamenat zlo.
Já jsem byla v podobné situaci a rozhodla jsem se pro potrat. Dodnes mám obrovské pochybnosti. Neustále se to ve mně sváří. Kdybych se rozhodla jinak, nikdy bych tyto pochybnosti neměla, nikdy bych nelitovala. To ale neznamená, že by to bylo to "správné" (dávám schválně do uvozovek) řešení. Snad se mi podařilo vyjádřit své pocity. Soucítím s vámi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.