| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Podle toho co píšete, byly Vaše porody vždy v podstatě rychlé. Myslím si, že pokud by jste měla někdy u porodu problém, tak by jste takhle se svým děťátkem neriskovala. Můj první porod byl rychlý (klistýr povinný, oholení již provedeno doma). Druhý porod by bez doktora syn nepřežil (klistýr nebyl, oholení již bylo provedeno doma). Celé druhé těhotenství bylo v pořádku, ale co se nedalo zjistit na žádném ultrazvuku, že syn měl mírně natočenou hlavičku. A omotanou pupeční šňůru okolo krkčku. Ale na to jsme přišli až když byl venku. Když mi po půl dni rození řekli, že to vypadá na kleště, protože se malý ven sám nedostane, tak jsem kategoricky řekla - NE. A společně s manželem tlačila jak to šlo, doktor mi prsty pomáhal, žádný med a ta bolest, ale nakonec se zadařilo. Malý měl na čele velkou bouli, protože se narodil tzv. předhlavím. Ráno už měl hlavičku v pořádku.
A tak kdybych se snad jednou rozhodla pro třetí dítě, tak i kdyby čert na koze jezdil, DOMA NIKDY!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.