| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Já nevím, tohle bych nikdy neriskla. Já rodila v nemocnici, ve staré a pro jiné škaredé, ale křičela jsem si jak bylo libo, nikdo mne neotravoval, nikdo po mně nic nechtěl. Od prvních kontrakcí do porodu to trvalo celých 6hodin. monitor jsem měla jen pokud jsem chtěla, když jsem řekla dost, je mi to nepříjemné, bez řečí mi ho sundali. Pokud chtěli zjistit, jak je na tom dítě, já chodila a sestra v podřebu běhala se sondou za mnou. Myslím, že porod je takový jaký je přístup matky. pokud je nepříjemná, nebude příjemný nikdo, pokud je slušně požádá, vyhoví. Tedy mi vyhověly ve všem, dceru mi nevzali, v noci jsem ji měla, chodit jsem mohla, jíst také, klyzma jsem chtěla sama, bez léků bez zásahu bez ničeho. Já bych to riziko porodu doma bez porodní asistentky nikdy nepodstoupila. Je to nerozvážnost. Byla-li by tam alespoň jedna kvalifikovaná síla jen jako dozor, pak je to jiné, ale takto....Ale každého věc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.