| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První narozeniny bez plen?

I já mám v okruhu mých známých kamarádky, které pokaždé, když mne vidí s mou douletou dcerou, tak se jen jaksi mimochodem podivují, že už jí přece je dávno přes rok, viď? A to má ještě pleny? To naše holčička už v roce neměla. Ovšem za cenu, že nedělaly téměř nic jiného než hlídaly, aby to neudělala do kalhotek.Jsem přesvědčená, že tyto hloupé závody, kdo dřív bez plen se na dětech podepíší třeba tím, že se nevyvíjí v jiné, dle mého názoru, důležitější oblasti. Dcera sice čůrá i kaká do plen, vždy mi to přijde radostně oznámit a chce si posedět na WC(ovšem pouze posedět, hned leze dolů), zato krásně mluví, rozumí a trochu mluví i francouzky (tak na obě dcery mluví táta, starší- 4 roky- rozumí úplně s přehledem, občas mi milosrdně něco přetlumočí), zná spoustu věcí, zvířátek, písniček, můžu s ní v pohodě mluvit o čem chci a plína nám v tom nebrání. Také jsem si všimla, že těmto závodníkům vadí, když svou dceru STÁLE JEŠTĚ KOJÍM! No, to nemyslíš vážně, to už je trapné,dokonce prý škodlivé, vždy slýchám, že ji budu kojit ještě ve škole. Mám zkušenost, že to dítě přestane samo vyžadovat a rozhodně dříve než před nástupem do školy. Ty kamarádky, které toto tvrdí, kojily samy max. 14 dní.
Takže nechejme věcem přirozený průběh a nenechejme se stresovat těmi, pro něž je toto důležitější než spokojené dítě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.