| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Jsem zdravotní sestra a trošku, vlastně hodně, proto taky píšu, mne zlobí tyhle diskuse z oblasti zdravotnictví. Vypadá to podle nich, že zdravotníci a zdravotnictví nestojí za nic. Konkrétně kolem těhotenství, porodů a dětí je toho hodně, je to hodně emotivní období, a podle různých reakcí to skoro vypadá, že je péče všude hrozná a proč vlastně si doktoři vymýšlí všechny ty věci jako holení, nástřih, klystýr, antibiotika a já nevím jaké hrozné věci, to po lidech chudácích chtějí. Kdyby nebylo výzkumu a vývoje v medicíně, hlavně v 20. století, nebyli bychom tam kde jsme teď, spousta maminek by nebyla maminkami a tatínků tatínkami a nemuseli se rozhodovat jestli rodit doma nebo kde. Taky mne fascinuje, jak někdo za pár měsíců nastuduje věci, které se lékaři neučí jen 6 let na škole, ale vzdělávají se v nich celý život, najde si informace na internetu, kdoví od koho a řídí se podle nich. Je to hezké říct, že kdyby něco tak pojedu rychle do porodnice, ale to rychle nemusí být dostatečně rychle a kdo bude potom zodpovědný za mrtvé nebo postižené dítě nebo mrtvou matku, lékař, protože stejně nepomohl, i když jsme do porodnice jeli?
A když jsme u té bylinkové léčby a jiných alternativních metod léčení, tak léky mají ve spoustě případů stejnou účinnou látku, která je v bylinách, ale jsou dovedeny dál, k méně vedlejších účinkům, ale hlavně k přesné dávce, kterou použiju. A když jsou ty bylinky tak dobré a účinné, tak proč mělo lidstvo potřebu hledat něco nového?
Nechci tady všechno šmahem odsoudit, že jen konvenční medicína je ta jediná správná, je to každého volba, je to jen podnět k zamyšlení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.