| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Martino,

ale proc by to mel podstupovat kazdy, kdyz to neni nutne? To, ze jste to vy vydrzela a nakonec vam to nevadilo nebo pomohlo, prece neznamena, ze to tak musi byt vzdy a u kazde zeny stejne....Porad se tu bavime o tom, aby byla pro vsechny moznost volby!!! A ne, ze kdyz to nevadilo jedne, nemuze to vadit zadne a vydrzi to...

Jde o to, aby se to nedelalo vzdy bez ohledu na prani rodicky...jak uz jsem psala, ja klystyr chtela, ale nestihlo se to a ted vim, ze to slo i bez nej a v pohode, vyprazdnila jsem se v den porodu bez problemu. V tlaceni mi nic nevadilo a vubec jsem nemyslela na to, ze by pripadne mohlo neco uniknout. Ale kdyz se toho zena boji, tak ta si jiste klystyr necha udelat na sve vlastni prani.

A je pravda, ze vykaly jsou infekcni, ale od toho je tam zase PA, ktera se o to postara - je to jeji prace, ne? A jeste jsem neslysela ani necetla, ze by se miminko narodilo do vykalu....to opravdu nikdy.

Ohledne holeni - myslim, ze drtiva vetsina zen se v dnesni dobe holi sama. POpripade s manzelem ci pritelem, ze:-) A kdyz si to preje a sama to nedokaze, at to udelaji v porodnici. Ale opet. Proc to delat vzdy a kazde rodicce, i kdyz si to nepreje??? Treba to proste nedela a nebo si nepreje, aby to delal nekdo cizi!!!

Ja bych to taky nechtela....oholila jsem se sama, i kdyz to bylo obtizne, pres bricho to moc neslo, ale mela jsem naproti sobe zrcatko a zvladla to. Kdybych to byla neudelala sama, radsi bych byla neoholena....ciziho bych to delat nenechala urcite...

A proc rikate, ze nekoho litujete? Ony tyto ukony nejsou nejspis pro nikoho trauma, ktere by prehlusilo radost z porodu detatka, ale zneprijemnuji vzpominky na nej...pri nejmensim....

Proste se naucme davat moznost volby kazdemu...pokud to jde...a v tomto pripade to jde a eni to nic sloziteho,ne?

Doufam, ze to, co jsem napsala, je srozumitelne:-))) Nemyslela jsem nic zle,jen nemam rada, kdyz se nekomu neco vnucuje... A to ted, Martino, nebylo mysleno na tebe, ale tak vseobecne...kdyz nekdo neco povazuje za nejlepsi, protoze on to tak mel a jemu se to libilo...



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.