| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Aleno,
vidím, že jste si z mého příspěvku vybrala jen to, co se vám hodí, tak tedy pokud mé dítě bude mít 41 tak mu číst pohádky NEBUDU neboť je nebude vnímat.
Zatím jsme se vždy vešly do 40,5, v tom případě jsem dítěti dávala obklady a zábaly a velké množství tekutin (v této teplotě mé děti nemají sílu mi odporovat - já ten čajíček nechci bumbat, nebo já ten hadříček nechci na hlavičce) děti mi polykají čaj, který jim dávám většinou na po lžičkách, protože nejsou schopny s takto vysokou teplotou se normálně napít...... a musím dodat, že se mi POKAŽDÉ DO 30 MINUT TATO ŠÍLENÁ TEPLOTA PODAŘILA SRAZIT.
Pak už jsme se pohybovali v rozmezí 37-38,5 a to už je o něčem jiném dítě komunikuje a je možné mu vysvětlit, že má v bříšku bacily a musíme hodně bumbat a hajat a spinkat, aby ten čajíček mohl v bříšku ty bacily všechny zničit. Potom se zas bude moci chodit ven, na kolo, na lyže, do bazénu, do lesa na klouzačku, kterou máme na zahradě atp......

A JEŠTĚ NĚCO PRO VŠECHNY KTERÉ TO ZAJÍMÁ:
- pokud dáte dítěti ATB, mělo by je užívat 10 dní(nikoliv 7, tak jak se to u nás většinou praktikuje)
- pokud dítě uživá ATB, má potom narušenou imunitu třeba až na 6 měsíců (a jako s takovým je s ním potom třeba zacházet), pokud v tomto období znovu onemocní, což je pravděpodobné - imunita je už narušena a je velká pravděpodobnost, že dostane opět ATB a ty se pak stávají opakovaně vaším členem domácnosti...
- pokud dítě užívá ATB, mělo by po celou dobu užívání ležet v klidu, ale při ATB se většinou dětem po 3 dnech "uleví" a já si tedy nedovedu představit, že bych "zdravé" dítě udržela 24 hodin ležet v posteli nebo u televize na gauči (nehledě na to že TV doma ani nemáme)

tyto skutečnosti jsem si nevycucala z prstu, jeden z mých hooooooooodně vzdálených příbuzných je imunolog a specializuje se na ATB nebo snad mikrobiolog já nevím, jak mám jeho odbornost popsat hovořila jsem s ním někdy před 4-mi lety. Ale tyto informace jsem nezávisle na sobě konzultovala s 2 pediatry a ti mi tuto skutečnost odsouhlasili.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.