| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

článek je moc krásnej.:-) Obdivuji.:-)

Sama jsem měla prvního syna vyvolaného a nerada na 9 hodin bolestí po 2 minutách trvajících asi 30 sekund vzpomínám.Jo a mimochodem ten přiblblej klystýr mi dali v 7 hodin a porod začali vyvolávat v 10hodin -pokud to má dělat to co má tak proč volili tento postup....
Na druhou stranu se mnou byla na pokoji paní krerá trvala,že to nechá se být. Voda prý byla zkažená a děsně smrděla. Dítě mělo asi 4,1kg. 2 dny ječelo než se přišlo na to,že má zlomenou právě tu klíční kost.
KAmarádka rodila holčičku a jelikož se v naší porodnici vyvolávají porody přesně termín plus 7 dní i kdyby byla neděle taky měla zkaženou vodu-říkala že smrděla jako zkažené vejce.:-(

Druhý porod planě jsem naklusla do porodnice v 1:30 sestra mě řekal,že rodím podruhé a nepoznám že nerodím. Kontrakce co 5 minut až do 5 do rána.
V 8:30 mě propustili. V 19:00 jsme tam naklusli a potkali jseme Dr u výtahu. První jeho bylo: Už jste tady zase?
Sestra natočila monitor a konstatovala že to porod není´,že to jsou jen poslíci po 2 minutách jsme tvrila já(monitor po 20minutách NIC max. poslík).Prej běžte domů a uvidíte. Na mojí otázku zda nebudu vyšetřena mi řekla: no když jinak nedáte.
Doktor byl zděšen-já mohla okamžitě rodit.

Takže jsme naklusli v 19:20 na sál ale bohužel na takové kvaltovky nějak nebyli připravený(pořád tam něco nosili a vozili nic tam nebylo)... píchli mi vodu a v 19:45 se narodil syn .V 19:30 jsme trvala na tom že chce ven nikdo tam nebyl a sestra řekla ještě to chvilku vydržíte......
No a říkám si dojela bych domů asi jo mám to tam 5 minut,ale asi doma porodila,ale nevím jestli bych to zvládla s takovým přehledem jako pisatelkapisatelka.Ale na druhou stranu jsme ráda.

Jo a ještě něco vyprázdnění proběhlo tak nějak samo. Ten den jsme byla víc na WC než jinde. Takže se udělal sám.:-)Tělo to má dobře zařízený.

Jo a k srážení teploty. Do roku 2002 jsme srážela teplotu normálně sirupem jako to dělá většina. Ale bohužel můj druhý syn je zvrací.. takže nastoupí vždy nejdřív zábal ponožkový a zápěstí. Pak tvaroh a když to nepomůže jako,že si to dá řici mnohem na dýl než u léku.Občas kombinace-čípek a zábal.Nemyslím,že bych byla nějak špatná,ale okolnosti mě k tomu donutili.
NAše DR děti nechce vidět dokud nemají teplotu 3 dny a na průjem O4R nepíše.
:-((((((((

Je to dlouhý se opmlouvám a za chyby taky,ale nějak mi začal vedle zvracet manžel takže ......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.