| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Tuším Petr Klásek že? nebo si to už nepamatuju? četla jsem Váš porodní příběh a ačkoli jsem na něj nijak nereagovala, moc se mi líbil, také jsem po jeho přečtení začala doufat, že snad už příště (doufám, že ještě příště bude) budu třeba rodit v porodnici podle svých představ (své třetí dítě jsem raději rodila doma), dokonce jsem četla v místním tisku rozhovor s primářem naší porodnice, naprosto úžasné vybavení, skvělý personál......

........naneštěstí tam nedávno rodila jedna známá a kromě toho, že před porodem navštěvovala psychoprofilaxi a seznámila se i s porodním sálem a vybavenými skvělými pokoji (rodí se i na porodní stoličce hurá!! vířivá vana - super, už se těším!!!!), tak z porodu má trauma na celý život, ač měla tatínka u porodu, tým lékařů se jim nepodařilo pokořit. Čípek na urychlení, potom kapačku, ležet na zádech, po 12 hodinách ukrutných a vyčerpávajích bolestí se narodilo miminko, kterému ještě předcházel drastický nástřih hráze (bohužel zrovna byly po ruce jen tupé nůžky, ale maminka to přece vydrží, stejně už nemá sílu se bránit a tatínek už taky rezignoval) takže jsem byla opět nucena změnit svůj názor na porodnice.

Já se naštěstí můžu spolehnout na manžela, ale pouze doma, v porodnici by manžel asi všechny poslal do pr... a potom by asi nebylo příjemné tam rodit.....

Moc krásný příspěvek, i ten Váš 5-ti dílný článek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.