| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

"Obdivuji" tuto maminku a "obdivuji" i tatínka. Jít se stahy po pěti minutách na prochajdu a nemít doma vše připravené na porod ... dle mého názoru hazard, nic jiného. Vím, že se nám maminka chtěla pochlubit, ale když si člověk představí, co všechno se mohlo stát, tak se mi to zrovna jako hrdinství nezdá. Myslím, že pokud se porod provádí doma, tak by to mělo být pod dohledem lékaře. Nehledě na to, že dnes už si můžete v porodnici vybrat jak holení, klystýr, tak polohu. Pustí vám hudbu a já nevím co ještě. Rodila jsem v Pardubicích po 16 letech. Tato porodnice měla kdysi příšernou pověst, ale když jsem tam rodila před dvěma roky, bylo to super. Jenom ta paní doktorka v noci na příjmu nebyla ani trochu přívětivá, ale doktoři super, asistentky super. Byla jsem sama na sále a mohla jsem si křičet, jak jsem chtěla. Nikdo na mě nehartusil, že musím něco nebo nesmím. Naopak, paní asistentka velmi milá, doktor i šprýmoval. Porod byl během dvou hodin odbytý. Jo, ten klystýr mi teda nevadí. Dnes už je klystýr takový, že jdete na záchod jenom jednou ... Rozhodně víc by mi vadilo porodit dítě ve s...... . A oholí vám jen to nejnutnější, ne celou fifinu. :-))) V životě bych si netroufla rodit doma bez pomoci a ohrozit sebe jako matku dětí i to nenarozené dítko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.