| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí doma na Spálence

Bobe, ne, Daniela se nevytahovala, schvalne jsem to pro Tebe vyhledala, Daniela pouze napsala:

Deniso,

ty jsi matka nebo ne? Tipuji druhou moznost...

A jake clanky bys na serveru s nazvem Rodina cekala???

Kdyz jsi tak nespokojena, neni nic jednodussiho,nez napsat clanek, poslat ho redakci a pak si precist diskusi kolem nej.....nic ti v tom nebrani.¨Tak proc ta kritika???

A dale:
Ale odbornikum by se asi muselo za takove clanky treba platit, ne???

A pokud nejste spokojena s urovni tohoto serveru, nemusite sem vazne chodit, treba najdete jiny...odbornejsi...

A k te gramatice - to uz je zase na redakci, meli by to cict, nez to uverejni....

A jeste dale:
Deniso,

za prve - ptala jsem se proto, ze ses divila, jak kazda matka ma potrebu napsat o svem porodu na net - treba az budes mit po porodu, budes mit tu potrebu taky. Treba ne, ale vetsina se chce s tim zazitkem podelit, pro vetsinu je to neco nezapomenutelneho...Nebyla to zadna vytka, to jsi pochopila spatne...

za druhe - co je ti do toho, jak casto tu kdy jsem???? Jsem se svou dcerou na MD, vcera bylo osklivo, prselo, byli jsme cela rodina cely den doma. Net mame 24 hodin denne a pc pusteny cely den kvuli praci....takze napsat - jak jsi bajecne spocitala - 16 prispevku za den do debaty, ktera me zajima, neni nic zvlastniho. Pri tom mame doma naklizeno, uvareno,vyprano, vyzehleno,jsme cisti, normalni a spokojeni lide...se svou dcerou si hrajeme, venujeme se ji, je to bajecne dite...ale predstav si, ona si vetsinou chce hrat sama nebo ji staci jen komunikovat...

A napsani tohoto prispevku mi trvalo necele 2 minuty - stopovala jsem si to - stihla jsem u toho snidat a odpovidat dceri na otazky, jdeme do skolky...

Takze nenapadej nikoho, kdyz nevis, jak to chodi...az budes mit dite, uvidis, co vsechno treba stihnes nebo nestihnes...

Ja se ti jen pokousela vysvetlit, ze se zazitkem z porodu se clovek vetsinou ma potrebu podelit...

Holky, jsme ale hrozne matky, kdyz chodime do debaty na internet, co? A za den napiseme i 16 prispevku....fuj, stydme se:-))))

Bobe, muzes mi zde citovat to vytahovani?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.