| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Bobe :-))

Ty jsi vul jak Andel :-)

Ja si tady prece nestezuji, ja jsem jen konstatovala pro Annu, ktera tu Apolinare doporucovala, ze ne VZDY je nadstandart mozny. Ano, jidlo je na spolecne chodbe, ovsem da se udelat i to, ze ten blaf, ktery prinesou pak ohreji v MWT, ne? :-)

MMCH: Vis, proc ja husa, sla k Apolinari rodit i po druhe ? No proto, ze napr. v Tebou vychvalovanem Podoli tehdy nebyly splneny 2 podminky, ktere jsem si dala
Ty podminky byly:
1. rooming (ne vsude tehdy samozrejmost!! - u Apolinare na vsech pokojich)
2. moznost darovani PK.
PK jsem nakonec nedala, nebot po mem prijezdu do porodnice zacala bourka a to Ty, jako zdejsi zkuseny ctenar jiste vis, ze zacne rodit XYZ rodicek najednou. Hele, taky ze jo, zrejme to tedy povera nebude. Najednou personal nemocnice nestihal, kolik mej prijmu, takze na odbrani PK nebyl personal. Merim snad jinym metrem kvuli tomu, ze mi neodbrali PK??...co myslis, Ty chytraku? :-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.