| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Taky mám pomerně čerstvou zkušenost z Podolí. 3/12 se nám tam narodila prvni dcera a z porodu jsme já i manžel doslova nadšení. Sálky jsou krásné, člověk má pocit, že porod je normální, přirozená a v rámci možností i příjemná záležitost. Naše holčička přišla na svět bez komplikací, pomáhaly jí jen příjemné porodní asistentky, lékařka přišla až na šití. Dělaly všechno pro to, abych se cítila v pohodě....Rozčarování přišlo až po převozu na od. šestinedělí. Je to stará, hrozná nemocnice, kde panují středověké poměry. Rodila jsem ve tři ráno, převezly mě sem v šest. A když se mi kolem osmé, navzdory dvěma dalším řvoucím miminkům, podařilo usnout, vtrhla do pokoje uklízečka, rozsvítila a začala špinavým hadříkem šmudlit podlahu. Tu samou paní uklízečku - jen s ještě více špinavým hadříkem - jsem pak potkala i ve sprše /je na chodbě, používá ji celé oddělení a je asi tak dvě stě let stará/, když jsem se na doporučení paní doktorky snažila omývat ránu po epizotomii. No, sprchy a toalety jsou na tomto oddělení všechno jen ne hygienické. Asi proto jsou hygienické vložky raději na chodbě, kde si je maminky musejí potupně vzít před zraky novopečených otců, kteří zde postávají před nebo po návštěvách....
Abych to zkrátila - když mi přišla sestřička v poledne oznámit, že se uvolnil nadstandartní pokoj za 1100 na den, neváhala jsem ani vteřinu. Vřele to doporučuju!!!! Budete mít soukromí, klid a všechno jenom pro sebe a své miminko:) Sestřičky tu byly úžasné, moc pěkně se k nám chovaly!!! Ležela se tam tři noci a za ty tři tisíce to určitě stálo. I díky tomu na porod a první dny s Emičkou vzpomínám jako na nejkrásnější v životě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.