| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Souhlasim s Bobem, ze Vrchlabi je do jiste miry mytus. Urcite je to vyborna porodnice, ale ne ta jedna jedina vyborna, jak je vsude prezentovano. Joo, marketing maji promakanym, smekam. Ale neni uz leckde jinde "vrchlabsky" standard, jen se o nem tolik nekeca?
Rodila jsem letos na Obilnim trhu, coz jedna z nejvetsich "velkovyroben" FN, jak je tu kdosi nazval. Muze mi nekdo prozradit, co vic by mi mohlo nabidnout Vrchlabi ve srovnani s Obilnakem? Prijemny salek, pritmi, CD prehravac, moznost aromaolejicku, vsemozne pomucky (ribstoly, mas. balonky, velky balon...), sprcha (mohla jsem mit i pokoj s vanou, ale nepotrebovala jsem). O holeni nepadlo ani slovo (byla jsem z domu, ale to PA nemohla vedet), na klystyr se zeptala (zadne vnucovani, chtela jsem ho sama), jinak byla uzasna, maximalne respektovala nase soukromi. Polohy nevnucovala, jen ukazala, co by mohlo pomoct, prubeh byl ciste na me. Epiziotomie probehla (mela jsem velmi vysokou hraz a M. se navic rodila s rukou pred oblicejem), ale pred tim mi to oznamila a kdybych nesouhlasila, tak by ji neudelala. Po porodu nebylo zadne vazeni atd., malou dali hned manzelovi zatimco jsem byla sita a pak hned prilozili a nechali nas cca 2,5 hod. o samote. Na od. 6ti nedeli jsem mela nadstandard, takze nemuzu hodnotit. Na celem prubehu porodu neni snad jedina vec, se kterou bych byla nespokojena. tak nevim, mela jsem takove stesti? Nebo co vic bych mela jeste chtit?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.