| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Ani jsem moc přemýšlet nemusela. Takže dost tvrdé mi například připadá, že tvrdíš, že neplní, co slibují=jsou lháři. A proč? Jen proto, že nebyla volná vana, ale oni neslibují, že budeš moct 100% rodit do vany. Slibují, že je tu taková možnost, ale pokud jsou vany plné, tak to samozřejmě nejde (možná, že to tvé švagrové neřekli, ale zřejmě se domnívají, že tohle snad každému dojde). Tvůj další příspěvek mě dost šokoval. Píšeš, že do Vrchlabí jezdí rodit snobky, protože je to IN. Znáš osobně někoho jiného než svou švagrovou, kdo tam rodil, že si dovoluješ tohle napsat? Pokud ne, pak mi vychází jediné: Znáš pouze jednu ženu, která tam rodila, je to snobka a chce být IN = všechny ostatní ženy, které se tak rozhodnou jsou snobky a chtějí být IN. No tak to moc lichotivě pro tvou švagrovou nevyznívá.
Jo a pokud se týká tvých rad ohledně výběru porodnice, tak jsi mi opět velmi pomohl. Jistěže nedám na takovéhle diskuse a budu si vybírat hlavně podle vlastního pocitu po návštěvě. Tyto diskuse beru jen jako podpůrné informace a proto se tě po třetí ptám: Co jiného (kromě té vany) je dle tvého názoru (nebo názoru tvé švagrové) na porodnici ve Vrchlabí špatného. Doufám, že se konečně dočkám odpovědi na tuto jednoduchou otázku.
Jo a o Vrchlabí uvažuju taky proto, že to mám asi 30km, takže žádná snobka, co tam pojede přes půl republiky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.