| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Lorino, třeba já mám na Krč příšerné vzpomínky - je to moje noční můra (doslova, ne jako nadsázka) při každém dalším těhotenství. Přitom (a to je zajímavý) se mi tam nedělo vůbec nic "zvláštního", můj porod byl v podstatě takový, jako porody ostatních mamin, z nichž některé byly docela či zcela spokojené. Jenže - celý problém byl v tom, že já čekala něco jiného. Něco jiného jsem čekala, protože z předchozích dotazů v porodnici jsem nabyla dojmu, že to není žádný problém. Moje požadavky jsem brala jako kompromis mezi tím, co jsem chtěla a co byla porodnice schopná nabídnout. Šok přišel ve chvíli, kdy mi službumající personál nebyl ochotný vyhovět v tom, co jsem měla předem slíbeno, protože (jak mi všichni tvrdili), jim bylo naprosto jedno, kdo mi co slíbil, ONI mi neslíbili nic. Ovšem kdydbych byla PŘEDEM informovaná, že moje požadavky zůstanou nesplněny nebo se o ně budu muset handrkovat jak na trhu, NIKDY bych do té porodnice nelezla. Už proto, že takové praktiky bych považovala za neprofesionální a zaostalé (trápení žízní a hlady, nucení do polohy vleže, i když mi přináší zdravotní potíže, snaha vnutit léky proti bolesti za každou cenu - i za cenu ponižování, oddělování zdravého novorozence od matky... - píšu o roku 2000, abych zbytečně nestrašila nastávají maminy, ne o aktuálním stravu v Krči). A z toho, co tu cizinka píše, bych řekla, že stejné to bude i u ní, pokud mě paměť nemýlí. Že šla rodit do porodnice, která dle informací zaměstnanců byla vyhovující, ale pak se ukázalo, že zaměstnanci ji jaksi neinformovali pravdivě o skutečném stavu věcí.

S.+++

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.