| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Lorino, ja nevim jestli si zaslouzim poklonu od Boba (nicmene mu dekuji) ale nejsem totalne blba a nerozcilovala bych si kvuli komplikacem, za ktere nikdo nemuze. Ale problem byl ten, ze za prvni krizi meho porodu mohla PA, dokonce to, ze jeji jednani nebylo setrne mi potvrdila i ceska lekarka. Vsechno, co se mi zdalo na jednani personalu podivne zkonsultovala jsem s odborniky a tak bezpecne vim, ze pro naturalistickou porodnici jejich jednani bylo chybne, zbytecne traumatizujici a tim padem jejich image byla sprosta reklamni lez. Je to tak Lorino, ze naturalisticke metody jsou uz velice dobre etablovany trend v radu evropskych zemi, a ty Cesky, ktere si toho preji jsou naprosto v pravu. Nikdo nebude se zlobit na doktora, ktery zachrani ti dite tehdy, az se neco zvrtne. Ze zvrtnout muze se i prirozeny porod, vi to kazdy. Ale princip naturalisticke porodnice je ten, ze personal nezasahuje vice, nez je to nezbytne nutny pro kontrolu porodu, a jinak jejich role je zajistit, aby rodicka se citila v psychicke a fyzicke pohode. Ver mi, jestli bych mela cukrovku, a sla bych vedome do Apolinare, tak bych pak se nestezovala ze muj porod nebyl prirozeny.
Pavlo, na tuto moznost jsem si ptala ve sve porodnici – tehdy to nebylo mozny a moznosti legalne mit svoji PA nebo doktora jsou velice omezene. Podplacet ja neumim, a stou lahvinkou bych si citila nesmirne trapne. Ale vyzadovat a zaridit si osobni sluzby, to je dobra cesta, s tim naprosto souhlasim.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.