| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Pavlo, nnooo ted ani neziji:-) Muj manzel si rad uzije zivota tam vsude, kde mam praci, ale natrvalo nekde zustat nechce, a ja zase nechci se rozvadet. Ale ne ze v CR zit nechci. Libi se mi priroda, kultura (zatim komunisticky levna ;-))), muj byt a moje pratele, jidlo take ujde:-). Prvni rok v Cesku byla jsem na vetvi ze vseho, pak se clovek trochu zklidni, ze jo. Vis, ta moje zahorklost je jen dojem, jestli bych se zapojovala do jinych diskusi – treba o skolstvi, nebo vztahu k detem obecne, byla bych velice pozitivni. Ne ze tam nevidim problemy (ve vys. skolstvi take jsem pracovala v CR), ale tam tkvi velky cesky potencial. Ja proste na te jine diskuse nemam cas a i trochu mensi zajem, clovek nejradeji se bavi o tom, co ho stve nebo udivuje, a na jine diskuse take nemam cas. Velka cast diskutujicich tady pak by dalo zklasifikovat, jako zrale na emigraci, jestli by vychazelo z predpokladu, ze ten kdo neni s necim spokojeny, nechce tady zit. A si myslim ze zajimavejsi a i uzitecnejsi je se bavit o vecech, kteri prosi se o zmenu, ze jo. Ja pocitam s tim, ze lidi od cizincu o sve kulture neslysi radi kriticke postrehy, ale jsem uz dlouhodoby insider, tak mam na nej pravo. No a ten rasizmus, problemy ve verejnych sluzbach nebo korupce, to neni jen cesky problem, zdaleka ne. Prave vcera jsem si bavila s kamaradkou, ktera pracuje pro firmu v Nizozemi, ktera vydava certifikaty na kvalitu importovane nafty. At Buh nas ochranuje, co vsechno mame v motorech, korupce v teto sfere frci na plno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.