| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Vývoj dítěte - 1 rok

Tiez som toho nazoru,ze kazde dieta je ine-mam podla coho porovnavat.Momentalne mam 13mesacnu dcerku a ked ju porovnavam s uvedenymi tabulkami zda sa mi,ze je az velmi genialna.Chodi uz od 8 mesiacoch za ruku,sama od 10m,predmety medzi dva prsteky chyta uz od 5m,kresli si od 10m,vie vyliezt,zliezt na postel,kreslo od 12m,vie doniest predmet ktory ziadame od 10m,z hrnceka pije od 5m,vie si rozbalit sladkost od 12m,ked chce spat povie haji,od 11m vie ukazat kde ma ocka,vlasy,usta,nozicky,rucicky,brusko,kde ma tatino fuzy,vie zapnut vezu,televizor,rozozna 3 pismena (A,C,X),ale ani za svet nepovie ako robia zvieratka,aj ked ich ukaze ked sa spytame kde je macicka a pod.,a nocnik??Len moj sen-vzdialeny,aj ked vie,ze sa pocikala,ked je po tom,pride a povie ,,csssc".Za to syn,bol zas oproti tabulkam veeeelmi oneskoreny,rozpravat zacal az ked mal skoro 3 roky-odvtedy neprestal,kocky nestaval,ceruzku zobral do ruk az z donutenia v 5 rokoch,zato do plienky sa mi nepokakal od 8m!!a nepocikal od 1,5 roka.A ja porovnavajuc ho s inymi detmi a na odporucanie ucitelky v MS som s nim skoncila u psychologicky,ktora len zalamovala nad nim rukami a jej ortiel?Nikdy sa nenauci pisat,citat,nezvladne normalnu ZS,je hyperaktivny,jeho IQ je na hranici debility atd.Samozrejme,ze sme navstivili inu psychologicku,ktora zas tvrdila,ze nie je hyperaktivny,ale pomaly,ale v ostatnom sa tiez zhodla s tou predchadzajucou.No aby som to tolko nerozpisovala,syn ma momentalne 11rokov,cita najlepsie z triedy,nie je sice jednotkar,na vysvedceni mava pravidelne dvojky,trojky,samozrejme sem-tam aj stvorky-tie len v ziackej knizke,ale chodi do normalnej ZS,akurat nim trieska puberta,je zamilovany a ja mam sto chuti zajst za dotycnymi psychologickami a spytat sa,ako je to mozne??!!Aj ked dolezitejsie je,ze je v poriadku-teda aspon si myslim lebo potom som s nim uz k ziadnej nesla,ale to trapenie,co som zazila po tych ich ,,diagnozach"!Takze moj nazor-kazde dieta je ine,netreba vobec porovnavat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.