| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kila dolů

Plně s tebou Andi souhlasím,
když vařím sama tak neustále uždibuju a ochutnávám a ve finále nemám hlad takže buď pak nejím a nebo mám takovou minimporcičku, že mě přítel říká, že i malé dítě jí víc!!!
Zato zkouškou je pro mě každá druhá neděle, kdy jezdíme k mojí babičce na oběd. To je něco jako Andrejčina budoucí tchýně. Řeknu že chci 2 knedlíky a dostanu čtyři ( prostě bábina si vše vynásobí dvěma). Po obědě samozřejmě kávička a k té nějaká sladkost ( buchta, koláč, roláda atd..) a neuběhnou ani dvě hodinky a babička na stůl nosí chlebíčky s věčnou otázkou : "Nemáte hlad?" Samozřejmě že ne!!!! Jenže jí to nevysvělíte...trpí neustálým pocitem, že přes týden asi nevaříme a umíráme hlady...samozřejmě co se nesní nám nabalí domů a že se to nikdy nesní o tom vám nemusím povídat...takže si domů vozíme cca 2 velké kabele plné jídla!!! Vždycky jsem se nehorázně přežrala, ale minule už jsem to nevydržela a když mě přístály 4 knedle, snědla jsem jen dvě a poděkovala s tím, že si dám teď míň a radši si dám zase za chvíli, ale po troškách! Z rolády jsem si uždibla jen jedno tenoučké kolečko. A chlebíček jsem si pak taky vzala, ale jen jeden. A všichni byli spokojeni. Já, že jsem se nepřežrala, bábina, že jíme a co jsme dovezli domů jsem vzala do práce a rozdala....takže ve finále byli všichni spokojení!!!! Takže Jani, nezoufej a prostě se v klídku najez ale dej si poloviční porcičku a uvidíš, že se budeš cítit dobře a bez výčitek!!! Nejhorší je naučit ten žaludek příjmat malé porce, ale možná ještě horší je naučit to oči a mozek, ale jakmile to dokážeš máš vyhráno, a už jen ten pocit, že by ses mohla přejíst ti nedělá dobře natož to pak uskutečnit!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.