| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kila dolů

Ahoj Hani,
ja ti nevim,mam opak me pozitivni nalady,kterou jsem mela na zacatku tydne,vis nejvic me potesilo,ze mam opravdu od toho ledna 5kg dole,ale asi diky tomu jsem polevila.A nevim,ja si obleceni kupuju,kdyz proste potrebuju,takze to asi taky neni pro me motivace,ja bych spis nad sebou potrbovala nejakeho dozorce z bicikem :) Jinak cil mame stejny,taky bych se chtela dostat na hranici,kde uz jsem byla,myslim si,ze je to dasazitelny cil :) Ale ted si tim nejsem tak jista :( asi dneska (pokud vydrzi pocasi,pujdu kopat na zahradku,at se nejak odreaguju a nemyslim na to) Ale zase na druhou stranu jsem zjistila,ze kdyz jsem nebyla ten minuly tyden cvicit,ze jsem z toho byla nervozni.Je fakt,ze jsem myslela v pondeli,ze tam vypustim dusi a v utery a ve stredu jsem se skoro nemohla hybat,ale to mi potvrdilo,jak moc jsem uz na tom cviceni zavisla a jak moc mi to pomaha,no a kdyz vynecham dve hodiny,tak pak znova necitim cele telo.To mi dela moc fajn na dusi.Jinak diky svatku (1.5.) bych zase nesla cvicit,tak jsem se radeji nechala prepsat na patek,sice to znamena,ze prijdu pozde domu,ale aspon pujdu zase dvakrat v tydnu cvicit a nebulnu to i kdyz kolikrat se mi tam fakt nechce,ale kdyz se tam dokopu,pak se po cviceni citim jako ty kdyz jsi odolala te svickove :) Vsem vam drzim pesticky v tom nasem hubnuti a hlavne se drzte,tak jak se drzite "JSTE TOTIZ FANTASTICKE". Andy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.