| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hexavakcína aneb Co tě nezabije...

Uplne stejne jsem taky uvazovala, kdyz jsem souhlasila s hexavakcinou pro nejmladsiho. Jenze to neni jedine ockovani, ktere deti potrebuji. Stale nam nabizeji ockovani proti chripce, proti infekci po kousnuti klistetem, proti meningokovi, zloutenka a jine.Vim ze je to mysleno pro dobro deti, ale castky za ockovani jsou pomerne vysoke a vzhledem k tomu, ze deti mam tri a jsem na materske tak bych dala veskere penize a mozna bych si musela jeste pujcit za ockovani. Nejstarsiho syna jsem nechala ockovat proti zloutence- je v rizikove skupine, ten prostredni nastesti ma oboje v ramci studie POET, kterou jsem na radu nasi pi doktorky ucastniky. Rada bych svym detem dala to nejlepsi urcite jako kazda mama,ale bohuzel financni castky jsou vysoke. Tak mi napada jestli se to taky nekdy zmeni a bude si to moci dovolit kazda rodina i ta co neni na tom financne nejlepe...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.