| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hexavakcína aneb Co tě nezabije...

Jednalo se o nemoc špinavých rukou.
Nemyslím si, že bych teď nemusela učit děti mýt si ruce. Bohužel, děti sice můžeš k zodpovědnosti vychovávat, ale ony k ní musí taky dospět a to chce čas!!!!!! Myslím si, že než k té zodpovědnosti dorostou, je dobré je přiměřeně chránit. Jsem z města, děti si chodí hrát na veřejné pískoviště (i se školkou), navštěvují divadla, kina atp. a tam občas musí na WC. Prostě se dostávají do míst, kde není zrovna moc čisto.
Mám tři děti a můžu ti říct, že i když mají oba starší stejnou výchovu (nejmenší je ještě moc malý, abych ho posuzovala), tak se chovají různě. Anička je čistotná, nemusím jí vracet do koupelny atp. Neodešla by ze záchodu bez vydrhnutých ručiček. Honzík je čuně od přírody. Pokud je v klid, ruce si sám od sebe umeje, ale ve chvíli, kdy jsou třeba u nás kamarádi, tak na to rád zapomene. Ve škole ho na záchodě nikdo nekontroluje a já nevěřím tomu, že si ty ruce poctivě umeje, když třeba má s klukama rozehranou hru, nebo zrovna zazvoní. Možná na to jdu špatně, ale u něj se v jeho skoro sedmi letech nedá o nějaké velké zodpovědnosti mluvit.
Jsem možná ovlivněná osudem mé kamarádky, která má po žloutence následky. Možná jsem peníze vydala naprosto zbytečně, protože děti by se stejně nenakazily. Ale nelituju toho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.