| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hexavakcína aneb Co tě nezabije...

Jsme po prvni vakcine Infanrixu Hexa, myslela jsem, že to bude bez problemu i kdyz pocitala se vsim. Od pani doktorky jsme preventivne dostaly Nurofen pro deti, Paralen 100 a diazephan na křeče a vysokou teplotu. Po injekci byla mala vpohode, k veceru toho malo vypila, byla ospala, mrzuta a mela zvysenou teplotu 37,5 (po odecteni 0,5C), dala jsem nurofen pro deti (ktery je primo na teploty po ockovani), zabralo to, usnula krasne a spinkala celkem dobre celou noc, rano mela opet zvysenou teplotu 37,6 tak jsem dala opet nurofen, ktery se muze davat po 6 hodinach 2x denne (zalezi na veku a hmotnosti ditete), opet zabral a cely druhy den byl vpohode,pekne papala, smala se, jen se mi zdala cely den teplejsi a ospalejsi, 3 den rano se vzbudila se rvanim, nemohla otevrit ocicka, hrozne ji slzely, mela je zarudle, a jedno otekle, bylo to hrozne! Nemela teplotu, napapala se, ale kdykoliv se trosku zalkla, zavrela ocicka a nechtela je otevrit. Lekla jsem se, takovou reakci Eli jeste nikdy nemela, takze jsme jeli na detskou pohotovost(vikend), tam uz se mi zdala lepsi, otok opadl i zarudnuti, rekli mi, ze to zrejme reakce na ockovani nebude, ale ma to asi souvislost, mozna se ji ucpal slzny kanalek v ocicku a tim, ze byla ockovana, tak to probehlo takto. Nemam se pry divit, je to hodne ockovani najednou pro tak malyho clovicka, takze nejaka reakce muze byt. Kapeme Opthalmoseptonex a je to lepsi, uz ten den se to zlepsilo a mala byla vesela jako pred tim. Myslim si, ze taky hodne zalezi na aktualni zdravotnim stavu ditete pri ockovani, mala totiz druhy den po ockovani kychala, takze v sobe mohla mit nejakeho vira, ktery se s navozenyma očkovacima virama nesnese. Proto mozna nekdo reakce ma a nekdo ne, ve vzduchu toho tolik ted lita, ze bych se nedivila, mozna je lepsi ockovani na leto, nevim, jsou to jen domnenky.
Reakce se asi dopredu neda predpokladat, vzdyt kazde telicko je jine a hlavne bychom museli zrejme ockovat 2 uplne totozne stejne deti (jedno normalni a jedno hexa) abychom zjistili reakce kazde vakciny.....ˇ
Budme vsichni zdravi a nasim detem to nejlepsi co uzname za vhodne!!!!!!!
Eva s Eli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.