| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kila dolů

Ahojky všichni ( všechny( - no já jsem z BRNA. TAkže fakt každá odjinud...škoda, škoda....no popravdě mám zítra hrůzu stoupnout na váhu...dneska ráno jsem vzala metr a chtěla se změřit v pase ( chtěla jsem si objednat kalhoty z katalogu)....a málem to se mnou švihlo...o 20 cm více v pase než loni touto dobou!!! normálně se mě chtělo brečet!!! Takže dneska k večeři šopák...já obědvám víceméně normálně..jen se snažím menší porce, protože jinak bych večer snědla co bych potkala to už mám vyzkoušené, takže já oběd v žádném případě vynechat nemůžu! Trochu jsem si ten žaludek přes ty svátky roztáhla, ale snažím se ho zas smrsknout! Ale je fakt, že ten první týden když jsme tady s tím začaly jsem to 1 kg za týden fakt shodila...a bylo to jednou jedinou věcí - dala jsem si pořádnou snídani, většinou tmavý chleba opečený v toustovači, skleničku juice a trošku cereálií s mlékem (a to někdy i čokoládového Nesquicka), asi za 2 hoďky banán nebo jablko, pak poloviční oběd, za dvě hoďky jogurt nebo nějaké ovoce a večer jsem došla domů, dala si 20 minut na rotopedu + občas cvičení podle DVD a na večeři mě pak fakt stačil jend ten šopák nebo ryba se zeleninou...a šlo to a přitom jsem netrpěla hladem!!!! jenže pak onemocněla kolegyně v práci a tak nemám čas se pořádně najíst ani naobědvat a večer trpím hlady, su unavená a na cvičení ani pomyšleni...a hubnutí se zastavilo! TAk tohle je u mě ten problém...a přitom stačí tak málo....a přesně to je ono - MY VÍME KAŽDÁ JEDNA Z NÁS JAK ZHUBNOUT, ALE NEJSME SCHOPNY TO DODRŽET A JAK JSI ŘÍKALA ANDI, KAŽDÁ BY JSME POTŘEBOVALA NAD SEBOU BIČ, S TÍM PLNĚ SOUHLASÍM!!!! O HUBNUTÍ BY JSME V PODSTATĚ MOHLI PSÁT KNIHY ALE NEUMÍME TO POUŽÍT V PRAXI...A MOŽNÁ ANI VLASTNĚ NECHCEME!!! TAK PA PA A ZÍTRA NEZAPOMEŃTE NA VÝSLEDKY!!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.